SEAT Servis

İşi bize bırak.

SEAT tecrübenin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek.

Harekete devam etme güveni.

SEAT CARE

Endişelerini geride bırak. Garanti, bakım ,sigorta ve kampanyalardan SEAT CARE ile faydalan. 

Garanti Plus

SEAT kadar pürüssüz ol.

SEAT Garanti Plus iki yıllık garantiyi, aynı koşulları devam ettirerek 1 veya 2 yıl daha uzatma imkanı sunuyor. Bu, aracın ile aranda bizden başkasının olmamasını ve aracının aynı uzman bakımı SEAT profesyonellerinden temin etmesini sağlıyor.

Servis Hareketliliği

Hareket etme özgürlüğü.

Yeni bir SEAT’ın mı var? AB'de ve çoğu komşu ülkede 7/24 geçerli yol yardımını 2 yıl ücretsiz al.

SEAT Servis ve Bakım

Yıllar boyunca. En üst kalite.

Kapsamlı bakım, aracının en iyi durumda kalmasını sağlar. SEAT’ını güvenli, ekonomik ve uzun vadeli bir yatırım haline getir.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.

Price List Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler