SEAT Yol Yardım Hizmeti

Her zaman yanında

SEAT’ını aldığın ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti'nden yararlanırsın.

SEAT Yol Yardım, hiç beklenmedik zorluklar ile karşılaştığın an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursan ol yardımına koşar.

SEAT Müşteri Hizmetleri

444 73 28 (SEAT) numaralı telefondan ya da info@seat.com.tr adresinden ne zaman istersen bize ulaşabilirsin.

Türkiye'nin neresindeysen biz de oradayız!

Acil Yol Yardım Hizmeti

Diyelim ki acil servis yetkililerimizle görüştün ve aracının sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldı. Böyle bir durumda teknik ekibimiz zaman kaybetmeden acil yol yardım araçlarıyla yardımına geliyor.

 

Çekici Gerekiyorsa

Aracın herhangi bir nedenle yolda kaldı ve kesinlikle en yakın servise gitmesi gerekiyor. Böyle bir arıza söz konusu olduğunda çekicimiz geliyor ve aracını en yakın SEAT Yetkili Servisi'ne götürüyor. Hem de sizden hiçbir ücret talep etmeden.

 

Yoluna devam etmek istiyorsan

Aracının arızasının giderilmesi 24 saati aşacaksa; Türkiye içerisinde otobüs,uçak (300 km’den fazla mesafeler için) ya da tren bileti temini,1-3 gün arası kullanım için kilometre sınırı olmaksızın araç temini,80 km’ye kadar taksiyle eve gönderim,80 km'ye kadar araç teslimi ve 80 km’nin üzerinde aracını başkası alacaksa yol masraflarını karşılıyoruz.

Misafirimizsin

Aracının onarımı 24 saati aşıyorsa ve yola devam etmek istemiyor ya da geçici araç talep etmiyorsan, seni ağırlıyoruz. 5 yıldızlı ya da bölgedeki 5 yıldız kalitesinde bir otelde 5 gece misafirimizsin.Kaza yaptın ve aracın orada onarılamıyorsa, aracını SEAT Yetkili Servisi'ne götürüyoruz. Onarım yetkili servisimizce yapılacaksa ve çekici masrafı da kasko teminatı dışında kalıyorsa çekici masraflarını karşılıyoruz.

Yurt dışında olsan bile seninleyiz

Yabancı bir ülkedesin ve aracının onarılması için evine dönmen gerekiyor. Bu durumda sana 300 Euro'luk  teminat veriyoruz.*SEAT, Türkiye genelinde müşterileriyle olan danışma/istek hattı, yol yardımı ve memnuniyet ölçümü gibi tüm etkileşimlerini Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi çatısı altında vermektedir.

Acil durumlarda da yanındayız

Sağlığınız bizim için her şeyden önemli. Doktor ve ambulansa ihtiyaç duyulması halinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yolculuk sırasında sürücünün vefatı, yaralanması ya da 3 günü aşacak tedavisi söz konusu olduğunda veya sürücü ve beraberindeki yolcular aracı kullanamayacak durumda olduklarında aracı ücretsiz olarak en yakın şehir merkezine teslim ediyoruz.

 

Geçici araç temini

İhtiyacın olduğu an orada

SEAT'ınla ilgili bir problem çıktığında, geniş servis ağı ve model seçeneklerimiz arasından hızla sunduğumuz geçici SEAT araç sayesinde, her zaman ve istediğin yerde yanındayız.

Uzman kadromuz SEAT otomobilini çok uygun bir fiyata onarırken, sen de başka bir SEAT kullanabilirsin.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Configure Araç Oluşturucu

Araç Oluşturucu

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler